Комплекс криптографічного захисту
інформації
Лавина-Е
Шифратор з інтегрованим модулем
комутації
Тритон-Е
Шифратор з інтегрованим модулем
перетворення мовної інформації
Скат-Е
Комплекс криптографічного захисту
інформації
Пелена-Е
Шифратор з інтегрованим модулем
комутації
Гном-Е
Захищений ІР-телефон
Буковель
Захищений маршрутизирующий
комутатор
ЗПМК-26
Мобільний телекомунікаційний
комплект
МТК
Комплексна апаратна зв'язку
# # #

Про компанію

ТОВ «Трител» спеціалізується на створенні телекомунікаційних мереж спеціального призначення, розробці та серійному виробництві засобів спеціального зв’язку та криптографічного захисту інформації. Мы маємо великий досвід по створенню мереж спеціального зв’язку для силових відомств та дежавних утанов, як в Україні, та і за її межами.

 

 

Технічна підтримка

 

ТОВ «Трител» забезпечує технічну підтримку споживачам продукції на всіх етапах: вибір продукції, проектування, реалізація проекту, експлуатація та технічне обслуговування продукції. Співробітники технічного відділу зможуть відповісти на всі Ваші питання щодо технічних та експлуатаційних характеристик продукції.

 

 

Продукція

Сучасне мережеве обладнання реалізує широкий спектр функціональних можливостей по обробці різних типів трафіку. Один пристрій може забезпечити доступ в магіст-ральну мережу, маршрутизацію потоків даних, інтеграцію голосових програм, заданий рівень захисту інформації, передачу відео в реальному часі і пр.

 

 

Підготовка персоналу

Жодна складна система не може обійтися без кваліфікованого обслуговування з боку фахівця (або групи фахівців). Не виняток і захищена мережа передачі інформації. Персонал, який обслуговує таку систему повинен володіти знаннями в області не тільки передачі даних, але і розбиратися в питаннях телефонного зв'язку і телекомунікаційних систем в цілому. Для нормальної роботи мережі необхідно періодично проводити комплексне навчання технічного персоналу.