Підготовка персоналу

      Жодна складна система не може обійтися без кваліфікованого обслуговування з боку фахівця (або групи фахівців). Не виняток і захищена мережа передачі інформації. Персонал, який обслуговує таку систему повинен володіти знаннями в області не тільки передачі даних, але і розбиратися в питаннях телефонного зв'язку і телекомунікаційних систем в цілому. Для нормальної роботи мережі необхідно періодично проводити комплексне навчання технічного персоналу. У процесі навчання повинні порушуватися не тільки теоретичні питання побудови систем передачі даних. Потрібно розвивати практичні навички роботи з обладнанням, яке буде експлуатуватися в конкретній корпоративної мережі. Під час навчальних курсів фахівці зобов'язані навчитися вирішувати завдання інтеграції голосу, побудови систем безпеки та управління мережею.

     ТОВ «Трител» проводить підготовку фахівців до самостійної роботи із засобами криптографічного захисту інформації та засобами спеціального зв’язку.

     Навчання на курсах проводиться у формі очних курсів лекцій та практичних занять слухачів. В процессі навчання слухачі вивчають принципи організації та забезпечення захищеного зв'язку з використанням засобів криптографічного захисту інформації, призначення, склад засобів криптографічного захисту інформації, режими роботи і правила експлуатації засобів криптографічного захисту та методи контролю працездатності засобів криптографічного захисту інформації. Після закінчення курсів слухачі сможуть самостійно забезпечувати захищений зв'язок та його безпеку з використанням засобів криптографічного захисту, а також проводити технічне обслуговування і експлуатацію апаратури.